Netido – agencja interaktywna

Wiedza, doświadczenie, zamiłowanie

Witryna ma podobać się naszym klientom oraz jej użytkownikom, ale przede wszystkim ma być przyjazna w wyszukiwaniu i odszukiwaniu kluczowych informacji, dlatego na bieżąco wyławiamy z “sieci” najnowsze rozwiązania, doszkalamy się, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Przewaga

  • Kompleksowe wykonanie
  • Terminowe realizacje
  • Projekty dostosowane do oczekiwań

Nowe trendy

  • W zgodzie z najnowszymi standardami
  • Łatwa aktualizacja witryn CMS
  • Mobilne i szybko działające strony www

Obsługa

Zaistniej w internecie

Słuchamy, doradzamy, projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Agencja interaktywna z doświadczeniem

100+ Nawiązanych współprac

250+ Wykonanych projektów

150+ Zrealizowanych stron www

7+ Lat doświadczenia

Od tego się zaczęło

Netido – Agencja Interaktywna to projekt, który powstał z wiedzy, doświadczenia i zamiłowania do tego, czym się zajmujemy. Naszych klientów wprowadzamy w świat nowoczesnych technologii, a więc wielu nowych możliwości. Mianowicie ułatwiamy zaistnieć w internecie przygotowując kompleksowo profesjonalny wizerunek dla każdej marki. W szczególności przygotujemy atrakcyjną i zoptymalizowaną stronę internetową dla firmy oraz sklep internetowy. Bez wątpienia przyszłość przed Twoją działalnością już nigdy nie będzie taka jak do tej pory, czas wkroczyć w świat wirtualnej rewolucji!

Misja

Przede wszystkim to indywidualne podejście do każdego klienta i zagadnienia. Kluczowym elementem przygotowania efektywnego serwisu internetowego jest poznanie misji przedsiębiorstwa, aby dokładnie zdefiniować potrzeby i grupę odbiorców. Realizację projektów opieramy o najnowsze technologie, indywidualnie dobierane do potrzeb jednocześnie przy zachowaniu wszystkich standardów, by w rezultacie przygotować projekt wysokiej jakości. Równocześnie śledzimy wszelkie pojawiające się nowe rozwiązania, aby dostarczać kompleksową ofertę na najwyższym poziomie.

Ostateczny projekt

Z pewnością cechą charakterystyczną naszych realizacji jest zachowanie równowagi pomiędzy ciekawą szatą graficzną, a czytelnością i łatwością poruszania się po serwisie. Ponadto przygotowywane przez nas strony internetowe są sprawdzane na różnych konfiguracjach i zgodne z zasadami W3C. Tak oto powstaje projekt zgodny z założeniami charakteryzujący się innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym firma zyska wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa gotowego na nowe wyzwania.

Agencja interaktywna
Skutecznie

Umożliwiamy skutecznie zaistnieć w internecie.
Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowo

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu tworzenia stron internetowych, promocji w internecie oraz kreowania wizerunku. Działamy globalnie i lokalnie strony internetowe Kraków, Małopolska. Nie masz czasu, aby przyjechać i omówić szczegóły realizacji? Dojeżdżamy na miejsce do klienta.


Strony www i sklepy internetowe Małopolska

Zobacz, co mówią o nas klienci


Ogromne zaangażowanie, bezproblemowy kontakt, fachowe i ludzkie podejście do klienta, laika w temacie. Polecam!

Krzysztof Graf

Jestem pod wrażeniem kreatywności, słuchania oraz umiejętności dopracowania każdego szczegółu. Wzorowy kontakt i wszystko na czas. Doskonała współpraca! Dzięki 🙂

Jakub Gubała

Znakomita współpraca, a sam efekt przerósł moje oczekiwania. To, co pragnę wyróżnić: zaangażowanie, kreatywność i olbrzymia wyrozumiałość do klienta. Zdecydowanie polecam!

Maria Grabowska

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów 🙂
Jesteśmy pełni pomysłów do przygotowania kolejnego niepowtarzalnego i przyciągającego uwagę projektu!

Dowiedz się więcej

Ekipa netido.pl