rozwój idea pasja

Netido – wiedza, doświadczenie, zamiłowanie

Obecność w Internecie to dostęp do stale powiększającego się grona jego użytkowników.

Witryna ma podobać się naszym klientom oraz jej użytkownikom, ale przede wszystkim ma być przyjazna w wyszukiwaniu i odszukiwaniu kluczowych informacji, dlatego na bieżąco wyławiamy z “sieci” najnowsze rozwiązania, doszkalamy się, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Przewaga

  • Kompleksowe wykonanie
  • Terminowe realizacje
  • Projekty dostosowane do oczekiwań

Nowe trendy

  • W zgodzie z najnowszymi standardami
  • Łatwa aktualizacja witryn CMS
  • Mobilne i szybko działające strony www

Obsługa

Zaistniej w internecie

Słuchamy, doradzamy, projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Od tego się zaczęło

Netido to projekt, który powstał z wiedzy, doświadczenia i zamiłowania do tego, czym się zajmujemy. Naszych klientów wprowadzamy w świat nowoczesnych technologii, a więc wielu nowych możliwości. Umożliwimy zaistnieć w Internecie przygotowując kompleksowo profesjonalny wizerunek dla każdej firmy. Przyszłość przed Twoją działalnością już nigdy nie będzie taka jak do tej pory, czas wkroczyć w świat wirtualnej rewolucji.

Misja

To indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zagadnienia. Kluczowym elementem przygotowania efektywnego serwisu internetowego jest poznanie misji przedsiębiorstwa, aby dokładnie zdefiniować potrzeby i grupę odbiorców. Realizację projektów opieramy o najnowsze technologie, indywidualnie dobierane do potrzeb jednocześnie przy zachowaniu wszystkich standardów, by w rezultacie przygotować projekt wysokiej jakości. Równocześnie śledzimy wszelkie pojawiające się nowe rozwiązania, aby dostarczać kompleksową ofertę na najwyższym poziomie.

Ostateczny projekt

Cechą charakterystyczną naszych realizacji jest zachowanie równowagi pomiędzy ciekawą szatą graficzną, a czytelnością i łatwością przemieszczania się po serwisie. Ponadto przygotowywane przez nas strony internetowe są sprawdzane na różnych konfiguracjach i zgodne z zasadami W3C. Tak oto powstaje projekt zgodny z założeniami charakteryzujący się innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym firma zyska wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa gotowego na nowe wyzwania.

Tworzenie stron internetowych

Skutecznie

Umożliwiamy skutecznie zaistnieć w Internecie.
Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowo

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu tworzenia stron internetowych, promocji w Internecie oraz kreowania wizerunku. Działamy globalnie i lokalnie strony internetowe Kraków, Małopolska. Nie masz czasu, aby przyjechać i omówić szczegóły realizacji? Dojeżdżamy na miejsce do klienta.

Zobacz, co mówią o nas klienci


Ogromne zaangażowanie, bezproblemowy kontakt, fachowe i ludzkie podejście do klienta, laika w temacie. Polecam!

Krzysztof Graf

Jestem pod wrażeniem kreatywności, słuchania oraz umiejętności dopracowania każdego szczegółu. Wzorowy kontakt i wszystko na czas. Doskonała współpraca! Dzięki 🙂

Jakub Gubała

Znakomita współpraca, a sam efekt przerósł moje oczekiwania. To, co pragnę wyróżnić: zaangażowanie, kreatywność i olbrzymia wyrozumiałość do klienta. Zdecydowanie polecam!

Maria Grabowska

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów 🙂
Jesteśmy pełni pomysłów do przygotowania kolejnego niepowtarzalnego i przyciągającego uwagę projektu!

Dowiedz się więcej

Ekipa netido.pl