+48 530 06 15 05

info@netido.pl

Obecność w Internecie to dostęp do stale powiększającego się grona jego użytkowników

Netido - wiedza, doświadczenie, zamiłowanie

Witryna ma podobać się naszym klientom
oraz jej użytkownikom, ale przede wszystkim ma być przyjazna w wyszukiwaniu i odszukiwaniu kluczowych informacji.

Od tego się zaczęło

Netido to projekt, który powstał z wiedzy, doświadczenia i zamiłowania do tego, czym się zajmujemy. Naszych klientów wprowadzamy w świat nowoczesnych technologii, a więc wielu nowych możliwości. Umożliwimy zaistnieć w Internecie przygotowując kompleksowo profesjonalny wizerunek dla każdej firmy. Przyszłość przed Twoją działalnością już nigdy nie będzie taka jak do tej pory, czas wkroczyć w świat wirtualnej rewolucji.

Misja

To indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zagadnienia. Kluczowym elementem przygotowania efektywnego serwisu internetowego jest poznanie misji przedsiębiorstwa, aby dokładnie zdefiniować potrzeby i grupę odbiorców. Realizację projektów opieramy o najnowsze technologie, indywidualnie dobierane do potrzeb jednocześnie przy zachowaniu wszystkich standardów by w rezultacie przygotować projekt wysokiej jakości. Równocześnie śledzimy wszelkie pojawiające się nowe rozwiązania, aby dostarczać kompleksową ofertę na najwyższym poziomie.

Ostateczny projekt

Cechą charakterystyczną naszych realizacji jest zachowanie równowagi pomiędzy ciekawą szatą graficzną, a czytelnością i łatwością przemieszczania się po serwisie. Ponadto przygotowywane przez nas strony internetowe są sprawdzane na różnych konfiguracjach i zgodne z zasadami W3C. Tak oto powstaje projekt zgodny z założeniami charakteryzujący się innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym firma zyska wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa gotowego na nowe wyzwania.

Szczegóły oferty

Zaistnieć w Internecie

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu tworzenia stron internetowych, promocji w Internecie oraz kreowania wizerunku. Działamy globalnie i lokalnie strony internetowe Kraków, Małopolska. Nie masz czasu, aby przyjechać i omówić szczegóły realizacji? Dojeżdżamy na miejsce do klienta.

Szczegóły oferty

Projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb

Nowe trendy

  • Strony wykonane w HTML5 i CSS3
  • Łatwa aktualizacja witryn CMS

Przewaga

  • Projekty dostosowane do oczekiwań
  • Terminowe realizacje

Obsługa

  • Wsparcie techniczne
  • Dojazd do klienta